Dochter Marokkaanse Kamerlid even gegijzeld
In het Marokkaanse Casablanca is de 16-jarige dochter van een Kamerlid door onbekenden ontvoerd en 24 uur vastgehouden/
- Marokko
In het noord-Marokkaanse Nador sprong een tienermeisje afgelopen vrijdag van de eerste verdieping van een huis waar ze werd gegijzeld.
Het slachtoffer begaf zich met ernstige voetverwondingen naar het ziekenhuis waarop de politie werd gewaarschuwd.
Het meisje vertelde hoe ze dezelfde dag in douar Imaziren was ontvoerd door drie mannen. Zij werd naar een leegstaand huis gebracht en sprong iets later uit het raam om aan haar beulen te ontsnappen.
De politie heeft een onderzoek ingesteld dat zal moeten aantonen waarom de jonge vrouw werd ontvoerd en of de daders haar wilden misbruiken of losgeld wilden vragen.
Lees meer
In het Marokkaanse Casablanca is de 16-jarige dochter van een Kamerlid door onbekenden ontvoerd en 24 uur vastgehouden/
Een tienermeisje in Marrakech is zaterdag het slachtoffer van een groepsverkrachting geworden. Zij werd door drie mannen ontvoerd en herhaaldelijk verkracht.
Honderden mensen zijn in de gemeente Jorf El Malha, regio Sidi Kacem, de straat opgegaan om hun woede te uiten na de verkrachting en moord van een 5-jarig meisje.
Een jongen met kanker heeft woensdag in het Marokkaanse Casablanca zelfmoord gepleegd door van de derde verdieping van een gebouw te springen.
Een 12-jarige jongen is vorig weekend van de tweede verdieping van een leegstaand gebouw in Casablanca gesprongen om aan zijn belagers te ontsnappen.