14 september 2021 , 16:20 - Saïd Amraoui - Sport
Marokko moet op 10 oktober 2021 een kwalificatiewedstrijd voor het WK-2022 tussen Algerije en Niger hosten. Daar komt mogelijk verandering in.
De werken aan het Général Seyni Kountché stadion in Niamey, waar de wedstrijd oorspronkelijk moest worden gespeeld, zijn vergevorderd, waardoor het duel mogelijk toch in de hoofdstad van Niger zou kunnen plaatsvinden.
Niger had al aan Marokko gevraagd om de wedstrijd van de 1e dag van de kwalificatiereeks voor het WK tegen Burkina Faso te hosten. Deze wedstrijd werd in het Grote stadion van Marrakech gespeeld. Het land wilde ook tegen Algerije in Marrakech spelen maar het stadion van Niamey zal waarschijnlijk op tijd klaar zijn.
Lees ook: Marokko host kwalificatiewedstrijden WK-2022 door gebrek aan stadions
Foot Afrique bericht dat een inspectiecommissie van de Afrikaanse voetbalbond in Niamey wordt verwacht om de vooruitgang van de werken te bekijken en te oordelen of het stadion gereed is om de kwalificatiewedstrijd te hosten.
Algerije en Burkina Faso voeren hun groep aan met vier punten elk. Niger is derde met drie punten en Djibouti sluit de lijst af met 0 punten.
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Marokkaans plan voor militaire operatie in Sahara ligt klaar
"Geen enkel Arabisch land is nog beschermd tegen Israël"
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije