19 november 2019 - 17:00 - Marokko
Marokko is als waarnemer uitgenodigd om de allereerste militaire oefening tussen de Egyptische en Russische legers bij te wonen. De uitnodiging is onderdeel van de militaire samenwerking tussen Rabat en Cairo.
Meerdere verantwoordelijken van de Royal Armed Forces wonen als gevolg de oefeningen "Pijl van de vriendschap 1" bij. De manoeuvres lopen over heel de maand november volgens de gespecialiseerde website FAR Maroc.
Tijdens de manoeuvres delen de twee legers hun ervaring op het gebied van luchtverdediging en nemen deel aan oefeningen met betrekking tot de beveiliging van het luchtruim en de verdediging van vitale doelen.
Marokko werd volgens de medium ook uitgenodigd omdat het koninkrijk in de afgelopen jaren flinke vooruitgang heeft geboekt in de beveiliging van zijn luchtruim en massaal heeft geïnvesteerd in raketten.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht