31 oktober 2019 - 17:30 - Marokko
Fatima El Hassani, voormalige journaliste van persagentschap MAP, is de nieuw verkozen presidente van de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima. Ze volgt Ilyas El Omari op die een tiental dagen geleden zijn ontslag indiende.
De voormalige journaliste wist het vertrouwen te winnen van haar partijgenoten maar dankt haar verkiezing ook aan het besluit van Saïd Khaïroune, PJD-burgemeester van Ksar El Kebir, om zich terug te trekken als kandidaat.
Mede dankzij het besluit van Khaïroune behoudt de PAM-partij dus de macht in de regio. Enkel de PJD en de PAM hadden een kandidaat voorgesteld voor het presidentschap van de regio.
Wetenswaardig is dat de PJD officieel zijn kandidatuur had ingetrokken uit vrees voor "de erfenis van het beleid van Ilyas El Omari".
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees