31 oktober 2019 - 17:30 - Marokko
Fatima El Hassani, voormalige journaliste van persagentschap MAP, is de nieuw verkozen presidente van de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima. Ze volgt Ilyas El Omari op die een tiental dagen geleden zijn ontslag indiende.
De voormalige journaliste wist het vertrouwen te winnen van haar partijgenoten maar dankt haar verkiezing ook aan het besluit van Saïd Khaïroune, PJD-burgemeester van Ksar El Kebir, om zich terug te trekken als kandidaat.
Mede dankzij het besluit van Khaïroune behoudt de PAM-partij dus de macht in de regio. Enkel de PJD en de PAM hadden een kandidaat voorgesteld voor het presidentschap van de regio.
Wetenswaardig is dat de PJD officieel zijn kandidatuur had ingetrokken uit vrees voor "de erfenis van het beleid van Ilyas El Omari".
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht