14 november 2020 - 11:00 - Marokko
Een video van een sterk vermagerde vrouw die 20 jaar opgesloten is door haar familie wordt in Marokko online verspreid. De vrouw lijdt aan een psychische stoornis en is door haar moeder en broer opgesloten.
In het filmpje ziet men de vijftigjarige vrouw naakt op de achtergrond. De beelden zijn gemaakt in het dorp Amehrouk, dichtbij Khenifra. De reportage van website Kifach zorgt voor ongeloof.
De moeder van de vrouw verklaart dat ze dit uit bescherming heeft gedaan. De vrouw zou zelfmoordneigingen hebben. Ook maakt ze onbegrijpelijke geluiden. Volgens de moeder wilde de vrouw ook de kinderen in de buurt pijn doen.
De koninklijke gendarmerie gaat een gerechtelijk onderzoek starten naar de leefomstandigheden van de vrouw.
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko