2 april 2020 - 19:10 - Marokko
Het aantal dodelijke verkeersongevallen is vorige week sterk gedaald in Marokko, een direct gevolg van de noodtoestand in het land.
Vorige week kwamen vijf mensen om bij verkeersongevallen in het koninkrijk, tegen 21 de week ervoor. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN in een wekelijkse rapport over verkeersongevallen in Marokko.
In dezelfde periode werden 218 verkeersongevallen gemeld en raakten 271 weggebruikers gewond, waarvan tien ernstig. De week ervoor bereikte het aantal gewonden 2211 mensen.
De DGSN meldt ook dat 1617 boetes en 776 proces-verbalen werden opgesteld en 841 boetes werden betaald. De week ervoor waren dat 47.482 boetes, 12.233 proces-verbalen en 35.249 betaalde bekeuringen. Vorige week werden tevens 525 voertuigen in beslag genomen, 187 rijbewijzen ingetrokken en 64 voertuigen definitief van de weg gehaald.
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt