4 augustus 2019 - 19:50 - Marokko
Het parket generaal heeft de inhechtenisneming bevolen van twee verdachten voor hun vermeende deelname aan een aanval op weggebruikers op de nationale weg N4 tussen Fez en Kenitra.
De twee mannen zouden in de nacht van 29 juli ter hoogte van douar Skhounat in de buurt van Meknes, meerdere weggebruikers hebben aangevallen en beroofd.
Een gezamenlijk onderzoek van de politie en de koninklijke gendarmerie leidde tot de twee verdachten.
Meerdere video’s van de weg waar de aanvallen plaatsvonden werden in de afgelopen weken op sociale media gedeeld. Op de foto’s ziet men grote stenen in het midden van de weg. Andere beelden tonen een man onder het bloed naast zijn vernielde auto langs de kant van de weg.
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Woede over rederij Balearia op Marokko-route
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Ruzie over service in restaurant, meerdere arrestaties in Marokko
Meest verkochte auto in Spanje is... Marokkaans
Marokko laat Amerikaanse F16 vallen voor superieure Rafale
Marokkaan uit Europa moet reeds verkochte huizen slopen (video)
Marokko nieuwe autobaas van Afrika