Zoeken

Marokko en Spanje rollen samen terreurcel op

14 oktober 2016 - 15:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Agenten van de speciale politiedienst BCIJ hebben in Tetouan en Fnideq twee aanhangers van de terroristische organisatie Daesh gearresteerd.

Op hetzelfde moment werden twee leden van dezelfde cel door de Spaanse politie gearresteerd. Dat meldt het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse zaken in een verklaring.

De vier verdachten hadden contacten met « actieve strijders » in Irak en Syrië en wilden zich naar de regio begeven om zich bij Daesh aan te sluiten.

De in Marokko gearresteerde verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen tot hun berechting.

Lees meer

Opnieuw arrestaties vrouwencel Daesh in Marokko

Agenten van de Marokkaanse politiedienst BCIJ hebben afgelopen weekend twee verdachten gearresteerd voor hun banden met de vrouwencel van Daesh die vorige week werd opgerold.

Twee terreurverdachten gearresteerd in Casablanca

Agenten van de BCIJ hebben donderdagochtend twee verdachten gearresteerd voor hun vermeende banden met de terroristische organisatie Daesh.

Aanhangers Daesh opgepakt in Casablanca

De Marokkaanse politie heeft nieuwe arrestaties uitgevoerd in de strijd tegen het terrorisme. Twee aanhangers van de terreurbeweging Daesh werden in Casablanca aangehouden.

Nieuwe terreurcel opgerold in Tetouan, vijf arrestaties

De BCIJ heeft deze vrijdag in het noorden van Marokko een nieuwe terreurcel ontmanteld en vijf verdachten gearresteerd.

BCIJ rolt terreurcel in Nador en Martil op

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft een nieuwe terreurcel in de regio van Nador en Tetouan opgerold.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team