Voormalig NBA-superster bekeert zich tot de Islam
NBA-superster Stephen Jackson heeft de keuze gemaakt om zich tot de Islam te bekeren. De basketballer stelt zich te hebben bekeerd na de dood van zijn vriend George Floyd.
13 juni 2019 - 19:30 - Marokko
Toni Roderic, één van de leiders van de Spaanse partij Groen, heet nu Jamal. Roderic kwam eind vorige week naar Marokko om zich tot de Islam te bekeren.
De politicus bezocht tijdens zijn verblijf in Marokko ook de Zawiya Boutchichiya. Dat bericht Noonpresse.
Volgens de medium deed Roderic maandenlang onderzoek naar de verschillende religies toen hij besloot om zich tot de Islam te bekeren.
In de Zaouia van Madagh (Kadiriya Boutchichiya) in Berkane was Roderic met meerdere Spaanse verantwoordelijken. Hij ontmoette er de leider van de broederschap, Jamal Boutchichi en meerdere Marokkaanse verantwoordelijken.
De partijleider had Boutchichi al na het overlijden van diens vader Sjeik Hamza ontmoet. Sjeik Boutchichi was toen ook op het koninklijk paleis in Casablanca door Koning Mohammed VI ontvangen. De monarch betuigde hem zijn steun en medeleven.
Lees meer
NBA-superster Stephen Jackson heeft de keuze gemaakt om zich tot de Islam te bekeren. De basketballer stelt zich te hebben bekeerd na de dood van zijn vriend George Floyd.
De informatie werd niet bevestigd maar volgens Marokkaanse media is Koning Mohammed VI woedend op meerdere verantwoordelijken en de veiligheidsdiensten in Casablanca.
Op maandag 12 augustus, dag van Eid ul Adha in Marokko, hebben twee buitenlanders zich in een moskee in Salé tot de Islam bekeerd.
De beelden van een jonge Hongaarse vrouw die zich in een moskee in Nador tot de Islam bekeert, werd in de afgelopen uren massaal gedeeld in Marokko.
Een Marokkaanse man die de wil had geuit om de islam te verlaten en zich tot een ander geloof te bekeren, is door twee onbekenden in zijn woning aangevallen.