13 maart 2021 - 18:40 - Marokko
Marokko gaat in de loop van maart en begin april Sputnik vaccins van Rusland ontvangen. Dat bevestigde minister Khalid Ait Taleb van Volksgezondheid deze week.
Dankzij de levering van Russische vaccins zal Marokko zijn nationale vaccinatiecampagne kunnen voorzetten. Rusland gaat voorlopig 1 miljoen doses van het Sputnik vaccin in twee keer aan Marokko leveren.
Khalid Ait Taleb vertelde in een interview met het Spaans persagentschap EFE dat een eerste partij van 500.000 doses in maart wordt geleverd en een tweede partij begin april.
Marokko heeft kortgeleden besloten om het Sputnik vaccin goed te keuren. Voor de lancering van de nationale vaccinatiecampagne had Marokko 8 miljoen vaccins ontvangen van AstraZeneca en Sinopharm. Het koninkrijk is het land dat het meest aantal mensen tegen het coronavirus heeft gevaccineerd in Afrika. Rabat wil tegen juni 80 procent van de bevolking vaccineren.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader