4 januari 2025 - 06:00 - Sport
De Marokkaanse voetbalploeg heeft zijn eerste wedstrijd in de Kings World Cup Nations verloren. In de KL Arena in Milaan, Italië, waren de Colombianen met 4-1 te sterk.
De Marokkanen kenden een valse start donderdagavond. De Colombianen domineerden de eerste helft. Brihan Gutiérrez scoorde al in de 4e minuut. Vlak voor rust liep de stand verder op. Julio Perea en Alejandro Ortega scoorden en bepaalden de ruststand op 3-0. Na de pauze scoorden de Colombianen opnieuw. Fouad El Amrani verzilverde een penalty voor Marokko.
Lees ook: Houx
De aanwezigheid van Mbark Boussoufa en oud-Botola-spelers Zakaria Hadraf en Issam Erraki mocht niet baten. Marokko miste diverse kansen om terug in de wedstrijd te komen. Nadir Louad miste in de blessuretijd een cruciale penalty die de stand op 3-1 had kunnen brengen.
Lees ook: Marokko heeft vijfde beste scheidsrechter ter wereld
Na deze nederlaag speelt Marokko tegen Oekraïne, dat met 5-0 verloor van Turkije.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren