Marokko bij grootste wapenimporteurs in Afrika
Marokko en Algerije waren tussen 2015 en 2019 de grootste wapenimporteurs in Afrika, nog voor Egypte. Dat blijkt uit het rapport "Trends in international arms transfers 2019".
- Marokko
De luchthaven van Marrakech is één van de zeven mooiste luchthavens ter wereld en is daarmee ook één van de meest instagrammable luchthavens wereldwijd.
Marrakech Menara dankt deze plaats aan zijn uitstekende en moderne infrastructuur. De luchthaven heeft drie terminals.
De eerste terminal werd in 2008 volledig gerenoveerd en heeft een moderne Marokkaanse paleisarchitectuur, met islamitische en geometrische patronen. De terminal is tevens uitgerust met zonnepanelen.
De tweede terminal werd in 2005 in gebruik genomen en de derde terminal in 2016. Marrakech Menara heeft met de drie terminals een jaarlijkse capaciteit van 9 miljoen passagiers.
In de ranking van het blad GQ is Marokko vijfde. De Daxing International Airport in Peking voert de lijst aan. Daarna volgen de Singapore Changi Airport, Al Maktoum in de Verenigde Arabische Emiraten en Denver Colorado in de Verenigde Staten. Adolfo Suarez Madrid-Barajas in Spanje en Incheon in Zuid-Korea sluiten de ranking af.
Lees meer
Marokko en Algerije waren tussen 2015 en 2019 de grootste wapenimporteurs in Afrika, nog voor Egypte. Dat blijkt uit het rapport "Trends in international arms transfers 2019".
Condé Nast Traveler, Amerikaanse luxe- en lifestyle-reismagazine, heeft de luchthaven Marrakech-Menara op de 7ᵉ plek geplaatst in de ranking van beste luchthavens in de wereld.
Mooie onderscheiding voor de luchthaven Marrakech-Menara, die zojuist tot mooiste luchthaven ter wereld werd verkozen.
De Mohammed V luchthaven in Casablanca heeft extra maatregelen getroffen om gevallen van coronavirus bij passagiers afkomstig uit China te detecteren.
Marokko is de meest populaire toeristische bestemming in Afrika in 2020. Dat blijkt uit een nieuwe ranking van Traveler’s Choice Awards.