1 april 2020 - 16:00 - Economie
Marokko heeft een financiële steun toegekend aan bedrijven die medisch materieel produceren voor de strijd tegen het coronavirus.
Deze steun is een initiatief van het Nationaal agentschap voor kleine en middelgrote ondernemingen (Maroc PME) in Marokko.
Bedrijven die van de steun genieten produceren voornamelijk medische mondmaskers, antiseptische gel, alcohol, hygiëneproducten, ademhalingsapparatuur en medische outfits die gebruikt worden in de strijd tegen de coronavirusepidemie.
Minister Moulay Hafid Elalamy van Industrie en Handel heeft een inschrijvingsformulier online gedeeld. Aanvragers moeten onder meer de verwachte omzet voor de eerste drie jaren en een schatting van het benodigd bedrag bekendmaken.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?