Marokko: vrouw bekend moord op man die ze als vermist had opgegeven
Een vrouw is door de politie in Khezara bij Khemisset gearresteerd voor de moord op haar man. De vrouw had het slachtoffer zelf als vermist opgegeven bij de politie.
24 augustus 2019 - 13:30 - Marokko
In Sidi Slimane werd eerder deze week het lichaam van een vrouw ontdekt. De politie vermoedt dat ze door haar man werd vermoord en dat hij het als een uit de hand gelopen roofoverval wil doen voorkomen.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de vrouw dood aangetroffen in haar woning. Ze had blauwe plekken en snijwonden over heel het lichaam.
De vermeende dader verstopte het wapen in de badkamer en verwondde zichzelf om te doen geloven dat hij ook was aangevallen.
Onderzoek toonde echter aan dat niemand de woning was binnengedrongen en dat er niets was gestolen. Ook bleek dat het koppel en hun respectievelijke families een conflictueuze relatie hadden.
De echtgenoot werd in bewaring gesteld. Hij licht momenteel onder toezicht in het ziekenhuis. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Een vrouw is door de politie in Khezara bij Khemisset gearresteerd voor de moord op haar man. De vrouw had het slachtoffer zelf als vermist opgegeven bij de politie.
Een vrouw heeft afgelopen zaterdag in het Marokkaanse Khemisset een man omgebracht die haar probeerde te verkrachten.
De politie heeft zaterdag in Benguerir een verdachte gearresteerd voor mishandeling, het gebruik van messen, gijzeling en bedreigingen.
Een vrouw is afgelopen zondag door een onbekende man in het noord Marokkaanse Nador met een jachtgeweer neergeschoten.
Een man heeft afgelopen vrijdag in het noord-Marokkaanse Tanger zijn eigen vrouw doodgestoken. De twee kinderen van het koppel waren aanwezig.