Zoeken

Marokko: regering kondigt maatregelen aan voor armste bevolkingslagen

8 september 2018 - 12:31 - Economie

Geschreven door Nawel Serdouni

Een reeks maatregelen zullen door de Marokkaanse regering worden getroffen "ten voordel van de armste bevolkingslagen en om de koopkracht van burgers te versterken". Dat verklaarde regeringswoordvoerder Mustapha El Khalfi.

Zonder meer details te geven stelde de minister dat deze maatregelen onderdeel zijn van de begrotingswet voor 2019. "Onze prioriteiten als regering zijn gebaseerd op welomschreven criteria, waaronder de steun aan de koopkracht.", aldus El Khalfi in een verklaring aan de media.

Het is een "ambitieus programma gebaseerd op de laatste toespraak van het Troonfeest, die het onderwijs en de gezondheidszorg omvat, evenals het nationaal initiatief voor menselijke ontwikkeling (INDH) en de sociale dialoog".

Lees meer

Marokko: regering treft maatregelen tegen vastgoedmaffia

Minister Mohamed Aujjar van Justitie heeft maandag een reeks maatregelen bekend gemaakt om de vastgoedmaffia in Marokko te bestrijden.

Marokko: 18 miljard dirham voor ontwikkelingsprojecten

Een bedrag van 18 miljard dirham werd vrijgegeven voor ontwikkelingsprojecten in Marokko, als onderdeel van de derde fase van het INDH voor de periode 2019-2023.

Marokko: 60 miljoen dirham voor maaltijden arrestanten

In Marokko gaat de overheid vanaf nu zelf zorgen voor de maaltijden van mensen die in bewaring worden gesteld. Eerder moesten hun families daarvoor zorgen.

Marokko: uitkering van 1000 dirham per maand voor armsten

De hervorming van het Compensatiefonds wordt al jaren aangekondigd in Marokko. De regering stelt nu voor om de subsidies op basismiddelen te vervangen door een directe hulp aan...

Marokkaanse regering ontkent einde subsidie gas, suiker en bloem

Het Marokkaanse ministerie van Algemene zaken en Bestuur heeft vrijdag de geruchten ontkend over de afschaffing van de subsidie op bloem, gas en suiker.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team