Marokko sprak vijf doodstraffen uit in 2011
Vijf mensen zijn in 2011 ter dood veroordeeld in Marokko, een straf dat in de praktijk niet is uitgevoerd volgens een rapport van Amnesty International.
- Marokko
Marokko heeft in 2011 25.000 exemplaren van de Koran naar Europese landen geëxporteerd, waar een belangrijke Marokkaanse gemeenschap is gevestigd.
Behalve Korans, exporteert het Marokkaanse ministerie van Islamitische Zaken ook verschillende boeken bestemd voor moskeeën bezocht door Marokkanen.
Marokko heeft ook 1500 exemplaren van een nieuwe editie van de Quran, gepubliceerd in 2011, naar de Republiek Guinee-Bissau uitgevoerd.
Tijdens Ramadan 2011, was de zak-koran één van de meest verkochte religieuze boeken, alsook boeken waarin de Koran wordt uitgelegd.
Lees meer
Vijf mensen zijn in 2011 ter dood veroordeeld in Marokko, een straf dat in de praktijk niet is uitgevoerd volgens een rapport van Amnesty International.
Marokkanen behoren tot de meest ongelukkige volkeren in de wereld, volgens het eerste wereldverslag over geluk uitgevoerd in opdracht van de Verenigde Naties.
Een Marokkaanse familie uit Nador, gevestigd in Spanje, is aangehouden door de Marokkaanse grenspolitie met 10 kilo heroïne en 200.000 drugstabletten in hun auto.
Sjeik Youssef al-Qaradawi, voorzitter van de Internationale Unie van Moslimgeleerden, is onlangs getrouwd met Aicha Lemfennen, een 49-jarige Marokkaanse.
Koning Mohammed VI heeft vrijdag, tijdens een staatsbezoek aan Mali, 10.000 Korans geschonken aan Malinese moskeeën.