25 november 2019 - 11:30 - Marokko
Twee studenten zijn door de Koninklijke gendarmerie in de regio van Sidi Ifni gearresteerd voor het schenden van de openbare zeden. De twee werden kussend gefotografeerd.
Het 17-jarig meisje en jaar 22-jarige vriendje kusten voor hun school in de landelijke gemeente Tighirt toen ze werden gefotografeerd.
Het kiekje van het jong koppel werd op sociale media gedeeld en ging vrijwel onmiddellijk viraal. Een onderzoek werd daarop door de Koninklijke gendarmerie gestart en leidde tot de arrestatie van het koppeltje.
Volgens H24info werd het tienermeisje na verhoor voorwaardelijk vrijgelaten terwijl haar vriendje in bewaring werd gesteld.
Volgens artikel 483 van het wetboek van strafrecht riskeert het koppel van 1 maand tot 2 jaar gevangenisstraf en een boete van maximaal 500 dirham.
Zijn Marokkanen bereid om organen te doneren?
In Marokko opgepakte Karim Harrat van zes afrekeningen verdacht in Frankrijk
Spaanse marine stuurt patrouilleboot naar wateren bij Marokko
Romain Saïss wil Afrika Cup 2023 winnen (video)
Boer in Spanje gebruikte Marokkaanse als werk- en seksslavin
Nordin Amrabat onthult clubs die Sofyan Amrabat willen
Zijn Marokkanen bereid om organen te doneren?
David Govrin keert terug naar Israëlische verbindingsbureau in Rabat
Anekdotes over bezoek koningin Máxima aan Marokko
Marokkaanse Marine oefent op Spaanse patrouilleboot
Ramadan: organiseren van maaltijden om je voeding in evenwicht te houden
Marokko onderschept tientallen gestolen auto’s uit Canada
Marokko in top 5 van populaire bestemmingen bij Belgen
Britse toerist komt om bij hotelbrand in Marrakech