Marokko: baby geneest van coronavirus
Goed nieuws in Fez! Een baby en zijn moeder die beiden met het coronavirus besmet waren geraakt, hebben zondag het ziekenhuis mogen verlaten.
- Marokko
Een Kamerlid, chirurg van beroep, heeft besloten om terug als arts aan het werk te gaan om coronapatiënten in Marokko te helpen verzorgen.
Allal El Amraoui, Kamerlid voor de Istiqlal partij, wil met zijn initiatief het medisch personeel steunen in deze moeilijke periode.
De politicus vertelde aan Al Akhbar dat hij een uitzonderlijke toestemming had gevraagd bij de voormalige minister van Gezondheid, El Ouardi, om als vrijwilliger in het ziekenhuis van Fez te mogen werken. Hij heeft sindsdien meerdere operaties verricht.
El Amraoui roept zijn collega-parlementariërs Abdellah Bouanou, Mustapha Ibrahim en Nourredine Lazrak, die net zoals hem een medische opleiding hebben, om hetzelfde te doen. Volgens het lid is het zijn verantwoordelijkheid om als verkozene in te grijpen en te helpen waar hij kan.
Lees meer
Goed nieuws in Fez! Een baby en zijn moeder die beiden met het coronavirus besmet waren geraakt, hebben zondag het ziekenhuis mogen verlaten.
De Marokkaanse medische wereld rouwt om de dood van dokter Fadma Abi. Zij is de eerste vrouwelijke chirurg van Marokko en stierf afgelopen vrijdagavond aan het coronavirus.
Het medisch personeel van het Ibn Rushd academisch ziekenhuis in Casablanca heeft een noodoproep gedaan aan de bevolking. Ze hopen dat enkele weldoeners hen woningen kunnen...
China heeft opnieuw medisch materieel naar Marokko gestuurd om het koninkrijk te helpen in de strijd tegen de coronavirus epidemie.
Hmad Ait Baha, Kamerlid van de RNI-partij in Marokko, is op besluit van het constitutioneel hof uit het parlement ontslagen.