26 januari 2019 - 14:40 - Marokko
Een dertiger is door de politie gearresteerd na meerdere pogingen om een Al Boraq HSL-trein te doen ontsporen ter hoogte van Moulay Bousselham.
De verdachte legde herhaaldelijk boomstammen op de sporen. Hij hakte de bomen zelf om, sleepte ze tot de sporen en keerde vervolgens terug naar huis. Hij werd op heterdaad betrapt en in voorlopige hechtenis genomen.
Woensdag werd een reconstructie gehouden met de verdachte onder toezicht van meerdere verantwoordelijken van de koninklijke gendarmerie, justitie en plaatselijke autoriteiten.
De jongeman afkomstig uit Souk Larbaa was heel kalm tijdens de reconstructie en beantwoordde alle vragen van de politie. Hij wilde door een trein te laten ontsporen zijn jonge broer wreken. De jongen stond recht op een rijdende vrachtwagen toen hij met zijn hoofd tegen een brug van de HSL botste. Hij was op slag dood. Dat bericht Al Akhbar.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs