Zoeken

Marokko dit weekend getroffen door gigantische golven

16 november 2018 - 14:30 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De Marokkaanse weerdienst DMN heeft een waarschuwing afgegeven voor gigantische golven van meerdere meters hoog op zondag.

In een waarschuwingsbericht stelt DMN dat "gevaarlijke golven zondag de Marokkaanse Atlantische kust en de Straat van Gibraltar" zullen teisteren.

Deze golven zullen een hoogte van 4 tot 6 meter bereiken en zullen de Marokkaanse Atlantische kuststrook tussen Tanger en Tan Tan en tussen Dakhla en Lagouira treffen.

Op zee zullen de golven van 3 tot 4,5 meter bereiken, terwijl de hoogtij aan de Atlantische kust van 2,5 meter tot 3,5 meter zal zijn.

Lees meer

Golven van zes meter verwacht in Marokko

Vanaf vrijdag zal er opnieuw sneeuw vallen in meerdere regio’s van Marokko. Dat meldt de nationale weerdienst DMN in een waarschuwingsbericht.

Regen en sneeuw vandaag in Marokko

Er lijkt geen einde te komen aan de koudegolf in Marokko waar vandaag in een groot deel van het land regen, sneeuw en temperaturen van 0°C worden verwacht.

Marokko gaat lichamen 19 verdronken Marokkanen uit Spanje repatriëren

De lichamen van 19 jonge Marokkanen die vorige week voor de kust in het zuiden van Spanje verdronken toen hun bootje zonk, zullen naar Marokko worden gerepatrieerd.

Marokko: benen werktuig van 90.000 jaar ontdekt

Een van de oudste werktuigen ooit werd onlangs in een grot nabij Rabat, op 260 meter van de Atlantische kust gevonden.

Tot 30 cm sneeuw vandaag in Marokko

In meerdere regio’s van Marokko wordt vanaf deze maandag en tot woensdag, tot 30 cm sneeuw verwacht. Dat bericht de nationale weerdienst DMN.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team