11 oktober 2019 - 18:30 - Marokko
Een student aan de Faculteit der juridische en economische wetenschappen in Meknes is tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een medestudente.
De 23-jarige verdachte wilde met het jonge slachtoffer trouwen wat ze weigerde. In september 2018 liep het mis en werd de 21-jarige jonge vrouw doodgestoken.
Akhbarona bericht dat het slachtoffer op weg was naar de faculteit voor een conferentie toen de verdachte haar aanviel. Hij stak haar herhaaldelijk in de borst.
De twintiger probeerde vervolgens zelfmoord te plegen door een giftig product te slikken. Hij werd in een ernstige toestand naar het Mohammed V ziekenhuis in Meknes gebracht en overleefde. Zijn slachtoffer had minder geluk. Ze overleed kort na de aanval aan haar verwondingen.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs