Al Hoceima: 20 jaar cel voor moord op vriendje dochter
Een leraar is door de criminele kamer bij het hof van beroep in Al Hoceima tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op het vriendje van zijn dochter.
29 november 2019 - 18:40 - Marokko
Het hof van beroep in Tanger heeft een jongeman tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een poging tot moord met voorbedachte rade op een toeriste.
De 29-jarige verdachte viel de Duitse vrouw aan toen ze nabij het Ibn Battuta sportcomplex in Tanger aan het joggen was.
Het slachtoffer, rond de vijftig, werd met ernstige verwondingen aan de nek in het ziekenhuis opgenomen.
Slechts 24 uur na het gewelddadig incident werd de dader gearresteerd. Tijdens de rechtszaak probeerden zijn advocaten een lichtere straf te verkrijgen omdat hun cliënt "psychische problemen" zou hebben. De rechtbank ging daar niet op in.
Lees meer
Een leraar is door de criminele kamer bij het hof van beroep in Al Hoceima tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op het vriendje van zijn dochter.
De rechtbank van Keulen in Duitsland heeft een Duitse man tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn Marokkaanse buurman.
Een verdachte is begin vorige week tot 8 jaar gevangenisstraf en een boete van 2000 dirham veroordeeld voor de agressie van een Australische vrouw in Fez.
Een in Algerije gevestigde Marokkaan heeft aan de ambassade van Marokko hulp gevraagd na aan een moordpoging te zijn ontsnapt.
Een Marokkaanse man is in het Italiaanse Livorno tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld omdat hij op "disproportionele wijze" zijn 20-jarige dochter heeft willen verbieden om...