Zoeken

Marokko: 11 mensen cel in voor diefstal in villa prinses

29 juni 2019 - 15:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De rechtbank van Rabat heeft donderdag elf verdachten tot verschillende straffen veroordeeld voor hun betrokkenheid bij een diefstal in de villa van een Marokkaanse prinses.

Assabah bericht dat de hoofdverdachte voor de prinses in haar residentie op de Route des Zaërs in Rabat werkte. Hij stal in de kamer van de prinses juwelen, telefoons en andere waardevolle spullen. zijn moeder en twee zussen behoren tot de verdachten.

Een gevangenisstraf van 6 jaar werd tegen de hoofdverdachte uitgesproken. Zijn moeder en twee zussen kregen elk 8 maanden celstraf. Twee andere medeplichtigen kregen 2 jaar en de 5 anderen 3 maanden gevangenisstraf.

Enkel de hoofdverdachte werd voor diefstal veroordeeld. Zijn tien medeplichtigen werden schuldig bevonden aan heling of het kopen van gestolen goederen terwijl de ze herkomst ervan kenden. De moeder en zussen van de dader behielden meerdere juwelen en waarschuwden de politie niet.

De prinses heeft nooit aangifte gedaan en werd ook niet door een advocaat vertegenwoordigd tijdens het proces. Ze zou haar juwelen, een dure horloge en twee iPhone X hebben teruggekregen.

Lees meer

Marokko: bejaarde man in Tetouan veroordeeld voor misbruik dochter (13)

Een zeventiger is afgelopen dinsdag door de rechtbank van Tetouan tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de seksuele misbruik van zijn 13-jarige dochter.

Marokko: bejaard koppel uit Europa mishandeld en gegijzeld

Een rijke bejaarde Marokkaan uit het buitenland en zijn vrouw zijn het slachtoffer geworden van een gewelddadige overval in hun villa in Safi.

Marokko: jaar cel voor stelen schoenen in moskee

Een man is in Marokko tot één jaar gevangenisstraf en een boete van 500 dirham veroordeeld voor een diefstal in een moskee.

Marokko: vrouw maakt fout van haar leven voor juwelen

Een onderzoek van de politie in de wijk Hay Hassani in Casablanca heeft licht geworpen op de diefstal van ruim 200.000 dirham aan juwelen tijdens een trouwfeest.

Diefstal in villa ex-wali, 200.000 dirham aan juwelen weg

Een kuisvrouw en drie juweliers zijn door de koninklijke gendarmerie in Temara gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij de diefstal van 200.000 dirham aan juwelen in de...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team