29 juni 2019 - 15:20 - Marokko
De rechtbank van Rabat heeft donderdag elf verdachten tot verschillende straffen veroordeeld voor hun betrokkenheid bij een diefstal in de villa van een Marokkaanse prinses.
Assabah bericht dat de hoofdverdachte voor de prinses in haar residentie op de Route des Zaërs in Rabat werkte. Hij stal in de kamer van de prinses juwelen, telefoons en andere waardevolle spullen. zijn moeder en twee zussen behoren tot de verdachten.
Een gevangenisstraf van 6 jaar werd tegen de hoofdverdachte uitgesproken. Zijn moeder en twee zussen kregen elk 8 maanden celstraf. Twee andere medeplichtigen kregen 2 jaar en de 5 anderen 3 maanden gevangenisstraf.
Enkel de hoofdverdachte werd voor diefstal veroordeeld. Zijn tien medeplichtigen werden schuldig bevonden aan heling of het kopen van gestolen goederen terwijl de ze herkomst ervan kenden. De moeder en zussen van de dader behielden meerdere juwelen en waarschuwden de politie niet.
De prinses heeft nooit aangifte gedaan en werd ook niet door een advocaat vertegenwoordigd tijdens het proces. Ze zou haar juwelen, een dure horloge en twee iPhone X hebben teruggekregen.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd