4 september 2015 - 21:30 - Marokko
Ruim 80.000 Algerijnse toeristen hebben sinds het begin van het jaar Marokko bezocht. Dat is 26 procent meer dan vorig jaar volgens gegevens van Algerijnse reisbureaus.
In Marokko bezoeken Algerijnen voornamelijk Casablanca met 54.000 toeristen. Daarna volgen Marrakech, Agadir, Oujda en meerdere steden in het noorden van het land.
Algerijnse verantwoordelijken zijn volgens Akhbar Al Yaoum bezorgd over deze trend. Sommige Algerijnse media beschuldigen Marokko er tevens van Tunesië te willen overschaduwen door de aandacht te trekken op de terroristische dreiging die er heerst.
Marokko wil in ieder geval voordeel trekken uit deze trend. Het ministerie van Toerisme gaat volgens de krant in de komende maanden een agentschap van het Nationaal Marokkaans Verkeersbureau in Algerije openen.
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Nador pakt chaos op stranden aan met vaste prijzen
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Nador pakt chaos op stranden aan met vaste prijzen
Gevaarlijke situatie op toeristische trekpleister Al Hoceima
Marokkaanse verliest 222.000 dirham door WhatsApp-bericht
Vicevoorzitter wijk Tanger opgepakt na klacht uit België
Grensovergang Melilla: minder drukte door uitkeringscontrole
Ajdir wil strandtoerisme redden