14 december 2022 - 22:00 - Marokko
Het lichaam van een lerares die werkzaam was in een basisschool in de gemeente Jbel Lahbib in Tetouan, is door de inwoners van de stad ontdekt. De doodsoorzaak zou verdrinking zijn bij een brug die door de recente overstromingen is verwoest.
Het slachtoffer verdronk zondag op de terugweg van Tanger, waar zij met haar ouders de schoolvakantie had doorgebracht. Om naar haar werk te gaan probeerde zij volgens Assabah een brug over te steken die door de recente overstromingen in de regio was verwoest. Ze werd echter meegesleurd door het water.
Lees ook: Dodelijke overstromingen in Marokko
De brandweer kwam ter plaatse en bracht het lichaam van de lerares naar het mortuarium. De gendarmerie heeft een onderzoek ingesteld om de omstandigheden van deze tragedie op te helderen.
Lees ook: Twee doden door zware regenval in Marokko
Naar aanleiding van dit ongeluk zijn controle- en reddingscomités opgericht om de veiligheid van de inwoners te waarborgen. Ze zullen ook ingaan op verzoeken om bijstand en interveniëren op knelpunten, aldus dezelfde bron. Inwoners is gevraagd de wadi’s niet over te steken omdat het waterpeil hoog is na de stortregens van de voorbije dagen.
Cher verkoopt Marokkaans geïnspireerde villa in Malibu
Ramadan 2023: Premier League ondersteunt moslimspelers
Marokko ontkent territoriale herindeling
Marokkaan komt om bij ernstig ongeval in Frankrijk
Dj-koppel Hakim Chatar en Jolien Roets verwelkomen dochtertje Mina Lamia
Nabil Haryouli is MMA-vechter en runt een tandartspraktijk (video)
Marokko ontkent territoriale herindeling
Meerdere arrestaties voor illegale abortus in Oujda
Ramadan: kunnen diabetici verantwoord vasten?
Mooie liefdesverhaal Chinese man en Marokkaanse vrouw (video)
Algerijnse dadels kankerverwekkend? Marokkaanse federatie voor consumentenrechten reageert
Is het goed om te sporten tijdens de Ramadan?
Marokko wil gebruik elektrische steps reguleren
Voormalige Marokkaanse diplomaat consulaat Barcelona cel in