8 januari 2018 - 17:00 - Economie
De Verenigde Staten hebben voor 18 miljoen dollar aan militair materieel aan Marokko geschonken om het terrorisme te bestrijden.
Volgens Al-Monitor hebben meerdere andere landen, waaronder Tunesië, eveneens een militaire hulp ontvangen om hun speciale eenheden te versterken.
Marokko is wereldwijd bekend voor zijn ervaring in de strijd tegen het terrorisme en het extremisme. Medio december had het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken vol lof over de rol van het koninkrijk in de wereldwijde strijd tegen het terrorisme en het werk van de Marokkaanse veiligheidsdiensten in 2016 gesproken.
De inspanningen van Marokko zijn volgens de afdeling positief. Het Koninkrijk moet echter wel op zijn hoede blijven voor kleine structuren die trouw hebben gezworen aan Daesh.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje