31 maart 2020 , 11:50 - Nawel Serdouni - Sport
Mousa El Habich, de 43-jarige DJ van de Rode Duivels in België, gaat voor de Atlas Leeuwen werken.
De DJ liet dat zelf weten. Hij heeft een contract van vier jaar met de Marokkaanse voetbalbond gesloten.
Mousa El Habchi werkte drie en een half jaar samen met de Rode Duivels en heeft er veel vrienden gemaakt. Maar het bod dat hij van Marokko kreeg, kon hij niet weigeren.
"Het doet met pijn de Belgische staf en spelers te verlaten. Het zijn allemaal vrienden geworden, maar ik had een deeltijds contract in België. In Marokko kreeg ik een mooi fulltime contract en zelfs premies voor wedstrijden.", vertelde Mousa aan DH.
El Habchi werd in Brussel geboren en is zelf van Marokkaanse afkomst. Hij twijfelde geen moment toen hij het voorstel van de Marokkaanse voetbalbond FRMF hoorde. Hij kent persoonlijk een aantal sterspelers van het Marokkaans elftal. In Marokko zal hij ook als tolk werken voor spelers zoals Ziyech, Amrabat, Idrissi en Mazraoui die geen Frans spreken.
Last-minute transfer lonkt voor Brahim Diaz
Schutters dodelijke afrekening in de cel, grote baas nog in Marokko
Experts weten het zeker: Ramadan 2026 begint op een donderdag
Pas op voor nep-Marokkaanse dadels!
Nador West Med bijna klaar, Melilla vreest voor toekomst
Algerije zet turbo op defensie: tweede satelliet in twee weken
Last-minute transfer lonkt voor Brahim Diaz
Harde clash tussen Akhomach en Diaz tijdens Madrid-derby
PSG zet vol in op Ayyoub Bouaddi, nieuwe Atlas Leeuw centraal in €50 miljoen-strijd
Spanje krabbelt terug over locatie finale WK 2030
Yassir Zabiri, van WK-topscorer naar Europese miljoenenmarkt
Ongelooflijke ironie van de CAF: eerst sancties tegen Marokko, pas daarna de regels hervormen!
"Verraad!": oud-voorzitter CAF-tuchtcommissie hekelt sancties Afrika Cup-finale
WK-ruzie barst los: Marokko haalt fel uit naar Spanje