31 maart 2020 , 11:50 - Laila Amraoui - Sport
Mousa El Habich, de 43-jarige DJ van de Rode Duivels in België, gaat voor de Atlas Leeuwen werken.
De DJ liet dat zelf weten. Hij heeft een contract van vier jaar met de Marokkaanse voetbalbond gesloten.
Mousa El Habchi werkte drie en een half jaar samen met de Rode Duivels en heeft er veel vrienden gemaakt. Maar het bod dat hij van Marokko kreeg, kon hij niet weigeren.
"Het doet met pijn de Belgische staf en spelers te verlaten. Het zijn allemaal vrienden geworden, maar ik had een deeltijds contract in België. In Marokko kreeg ik een mooi fulltime contract en zelfs premies voor wedstrijden.", vertelde Mousa aan DH.
El Habchi werd in Brussel geboren en is zelf van Marokkaanse afkomst. Hij twijfelde geen moment toen hij het voorstel van de Marokkaanse voetbalbond FRMF hoorde. Hij kent persoonlijk een aantal sterspelers van het Marokkaans elftal. In Marokko zal hij ook als tolk werken voor spelers zoals Ziyech, Amrabat, Idrissi en Mazraoui die geen Frans spreken.
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)