Algerijnse verantwoordelijke haalt hard uit naar Marokko
Marokko is opnieuw door een Algerijnse verantwoordelijke aangevallen. Het koninkrijk wordt er voor de zoveelste keer van beschuldigd Algerije met drugs te overspoelen.
30 augustus 2018 - 10:40 - Marokko
De Marokkaanse autoriteiten hebben besloten om extra veiligheidsmaatregelen bij de landgrenzen met Algerije te treffen vanwege de cholera-uitbraak in het buurland.
Het ministerie van Gezondheid kondigt een versterkte gezondheidscontrole bij de grenzen en in luchthavens waar vluchten aankomen vanuit landen die geteisterd worden door een cholera-uitbraak.
De afdeling meldt ook een versterking van de controleprocedures voor epidemiologische en acute gastro-intestinale infecties en voedselvergiftigingen.
Daarnaast verlenen de autoriteiten een financiële steun aan ziekenhuislaboratoria om cholera te diagnosticeren en zorgen dat er voldoende medicijnen beschikbaar zijn.
Lees meer
Marokko is opnieuw door een Algerijnse verantwoordelijke aangevallen. Het koninkrijk wordt er voor de zoveelste keer van beschuldigd Algerije met drugs te overspoelen.
De diensten van het Marokkaanse ministerie van Landbouw hebben tussen 22 augustus, dag van het Offerfeest, en 25 augustus ruim 3000 oproepen binnengekregen voor adviesaanvragen...
De leiding van Wydad Casablanca heeft voorzorgsmaatregelen getroffen in aanloop van de reis van de spelers naar Algerije voor een wedstrijd tegen ES Setif.
Meerdere Marokkaanse en Algerijnse families hebben ter gelegenheid van Eid ul-Adha bij de gesloten grens tussen Marokko en Algerije afgesproken.
Berichten over een geval van cholera in Benslimane zijn vals. Dat stelt het Marokkaanse ministerie van Gezondheid in een verklaring.