18 mei 2020 - 16:20 - Marokko
Vier verdachten zijn in Khouribga gearresteerd voor sextortion en chantage als gevolg van een onderzoek van de Marokkaanse cyberpolitie en de plaatselijke veiligheidsdiensten.
Meerdere slachtoffers hadden aangifte gedaan van chantage en oplichting tegen de vier verdachten. Dat berichten plaatselijke bronnen.
Het onderzoek van de cyberpolitie leidde tot de identificatie en lokalisering van de vier oplichters, waaronder een jonge vrouw afkomstig uit Oued Zem.
Tijdens een huiszoeking bij de vier verdachten werden computers en bewijzen van geldoverdrachten in beslag genomen. De vier verdachten hebben de feiten intussen bekend.
De procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg in Oued Zem heeft na verhoor de voorlopige inhechtenisneming van de oplichters bevolen.
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt