Marokko: arrestaties na brutale moord in Meknes
Twee verdachten werden gearresteerd voor de brutale moord van een dertiger. Het slachtoffer werd een tiental dagen geleden in Meknes van het leven beroofd.
5 januari 2019 - 12:40 - Marokko
Na de aanhouding van de vermeende moordenaar van een jonge vrouw in de regio van Ifrane, heeft de politie nu ook de arrestatie bekendgemaakt van drie andere verdachten.
Volgens Al Akhbar werd de taxichauffeur gearresteerd die het slachtoffer op de dag dat ze werd vermoord had vervoerd. De andere verdachten zijn een vader en zijn zoon die voor de vermeende moordenaar werkten. Beiden waren in conflict met het slachtoffer over een stuk grond.
De hoofdverdachte zou de jonge vrouw hebben vermoord omdat ze weigerde met hem te trouwen. Hij wachtte haar op, onthoofde haar en gooide haar hoofd in een waterput. De zaak tegen de vier verdachten gaat op 27 januari van start.
Toen het lichaam werd ontdekt werden tientallen agenten en gendarmes ter plekke gestuurd. Er werd even gevreesd voor een nieuwe terroristische aanval na de moord van twee Scandinavische toeristen medio december in de regio van Imlil.
Lees meer
Twee verdachten werden gearresteerd voor de brutale moord van een dertiger. Het slachtoffer werd een tiental dagen geleden in Meknes van het leven beroofd.
Een vijftiger heeft in de regio van Ait Baha bij Agadir zijn vrouw doodgeslagen en haar lichaam verbrand vanwege een slepende ruzie om hun huis.
De Zwitser die werd gearresteerd in het onderzoek naar de moord op twee Scandinavische toeristen in de regio van Imlil, plande nog meer terroristische aanvallen in Marokko.
De politie heeft de vermeende moordenaar van een jongeman in Tamansourt, in de regio van Marrakech gearresteerd.
Zeven verdachten, waaronder een man met de Zwitserse en Spaanse nationaliteit, werden donderdag voor de procureur des Konings bij het hof van beroep in Rabat geleid voor hun...