5 januari 2019 - 12:40 - Marokko
Na de aanhouding van de vermeende moordenaar van een jonge vrouw in de regio van Ifrane, heeft de politie nu ook de arrestatie bekendgemaakt van drie andere verdachten.
Volgens Al Akhbar werd de taxichauffeur gearresteerd die het slachtoffer op de dag dat ze werd vermoord had vervoerd. De andere verdachten zijn een vader en zijn zoon die voor de vermeende moordenaar werkten. Beiden waren in conflict met het slachtoffer over een stuk grond.
De hoofdverdachte zou de jonge vrouw hebben vermoord omdat ze weigerde met hem te trouwen. Hij wachtte haar op, onthoofde haar en gooide haar hoofd in een waterput. De zaak tegen de vier verdachten gaat op 27 januari van start.
Toen het lichaam werd ontdekt werden tientallen agenten en gendarmes ter plekke gestuurd. Er werd even gevreesd voor een nieuwe terroristische aanval na de moord van twee Scandinavische toeristen medio december in de regio van Imlil.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko