Zoeken

Marokko: onderzoek naar agent die dronken ongeval veroorzaakte

8 januari 2018 - 19:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De politieprefectuur in Kenitra heeft zondag een onderzoek gestart naar een agent die dronken een verkeersongeval zou hebben veroorzaakt.

Het ongeval gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag rond middernacht. De agent, een officier, zat dronken achter het stuur van zijn eigen wagen.

Volgens een verklaring van de DGSN botste de agent met zijn auto tegen een geparkeerd voertuig in de wijk Al Kours. Hij eindigde daarna met zijn wagen tegen de gevel van een huis.

Lees meer

Al Hoceima: dronken agent opgepakt

In Al Hoceima is deze week een agent gearresteerd voor openbare dronkenschap. Het is de tweede agent in een week tijd die dronken wordt opgepakt in Marokko.

Marokko: agent onder invloed veroorzaakt ongeval

Een politieagent die onder invloed van alcohol achter het stuur was gekropen, heeft woensdag een ernstig verkeersongeval in het noord-Marokkaanse Martil bij Tetouan veroorzaakt.

Agent in Marokko veroorzaakt dodelijk ongeval met niet verzekerde auto

Een politieman is in Fez gearresteerd na een dodelijk ongeval te hebben veroorzaakt met zijn auto. Het voertuig bleek niet te zijn verzekerd.

Toeristen vallen agent aan na kus in Marrakech

In Marrakech werd eerder deze week een Brits koppel van Pakistaanse afkomst gearresteerd voor het mishandelen van een agent na een kus.

Agent pleegt vluchtmisdrijf na dodelijk ongeval in Essaouira

In het Marokkaanse Essaouira is een politieagent gearresteerd voor een vluchtmisdrijf. De agent zou een dodelijk ongeval hebben veroorzaakt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team