28 december 2015 - 19:45 - Marokko
Marokko is één van de landen waar de terreurorganisatie Daesh op 31 december aanslagen zou hebben gepland.
Volgens Assabah staat Marokko samen met een aantal Europese landen op een lijst van doelwitten voor Nieuwjaarsavond. Alle landen op de lijst hebben van de strijd tegen het terrorisme een prioriteit gemaakt.
De informatie is gebaseerd op rapporten van inlichtingendiensten van meerdere Europese landen. De terreurorganisatie zou aanslagen plannen in "gesloten ruimtes waar Nieuwjaarsfestiviteiten plaatsvinden".
De krant stelt dat de organisatie "dodelijk gas" zou kunnen gebruiken in plaats van bomgordels en machinegeweren. Dezelfde krant meldde enkele dagen geleden dat een grote hoeveelheid saringas in Libië was gestolen en naar de Sahara was vervoerd.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht