6 september 2013 - 11:02 - Marokkanen in het buitenland
Het ministerie van Marokkanen in het buitenland, meldt dat de in het buitenland gevestigde Marokkanen, deze zomer massaal Marokko hebben bezocht.
Tussen 5 juni en 1 september, brachten 2,14 miljoen wereld-Marokkanen hun vakantie door in Marokko, wat 12% meer is dan vorig jaar.
De aankomsten per vliegtuig via de 13 luchthavens dat Marokko telt, bereikten 909.500 passagiers, een stijging van 16%.
Ook de havens van Tanger Med, Tanger stad, Nador en Al Hoceima kenden een groei van het aantal passagiers - +9,4% - met 856.358 mensen en 230.800 voertuigen.
Over dezelfde periode verlieten 1,65 miljoen mensen Marokko, 13% leer dan in 2012. De vertrekken per vliegtuig stegen met 5,5% en die per boot met 13,5%.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko wil Marokkaanse diaspora terughalen
Marokkaanse bakker breekt wereldrecord
Fiscus Marokko richt pijlen op vermogende Marokkanen in het buitenland
Koning Mohammed VI’s initiatief voor de Marokkaanse diaspora komt moeizaam van de grond
Genève groeit: steeds meer Marokkanen
Marokkaan in Zwitserland terecht voor ’ontvoering’ zoon
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Havens Marokko en Spanje draaien overuren door Marokkaanse diaspora