Zoeken

Marokkaanse wacht al 13 jaar op waarheid over dood zoon (video)

13 juni 2020 - 18:50 - Marokko

Geschreven door Said A.

Thami Bennani werd 13 jaar geleden dood aangetroffen nabij een strand in Mohammedia. Drie verdachten werden gearresteerd maar nog steeds niet berecht.

Het levenloos lichaam van de jongeman werd in 2007 door een landbouwer die zijn grond bewerkte ontdekt. Thami zou er door zijn vrienden zijn begraven. Hij zou tijdens een avondje stappen aan een overdosis drugs zijn bezweken.

Het lichaam kon lange tijd niet worden geïdentificeerd. Forensisch onderzoek bevestigde dat de jongeman aan een overdosis drugs was overleden. Het stoffelijk overschot bleef jarenlang in een mortuarium. Thami werd uiteindelijk in een anoniem graf begraven.

Wat niemand verwachtte, is dat de moeder van het slachtoffer nooit zou opgeven. Twaalf jaar na de verdwijning van haar zoon bracht ze de politie op het spoor van de drie "vrienden" van Thami. Nieuwe bewijzen kwamen hun betrokkenheid bij de verdwijning van de jongeman bevestigen. Ze werden aangeklaagd voor doodslag en het niet aangeven van een misdaad. De drie zullen op 17 juli voor de rechter verschijnen.

Lees meer

Jongeman verdronken bij strand Saidia

De reddingsdiensten hebben maandagnamiddag op het strand van Saidia het lichaam van een jongeman uit het water gehaald.

Marokko: moeder ontdekt na 12 jaar waarheid over verdwenen zoon (video)

Thami Bennani verdween in 2007 in Casablanca. Hij was pas 17 jaar oud en had de nacht al feestend met enkele vrienden doorgebracht.

Marokkaan die zijn vrouw 17 jaar geleden vermoordde opgepakt

Een man is vorige maand in de wijk Hay Hassani in Casablanca gearresteerd voor de moord op zijn vrouw 17 jaar geleden.

Moeder in Parijs overleden Marokkaan: "Wie heeft mijn zoon vermoord?" (video)

De dood van een Marokkaanse ingenieur in civiele en militaire luchtvaart op 30 januari dit jaar in een hotel in Parijs blijft een raadsel. Volgens de Franse politie gaat het om...

Marokko: gemeenteraadslid verdacht van maskeren moord als zelfmoord

Een gemeenteraadslid, zijn zoon, een nachtwaker en drie andere verdachten worden in Benslimane vervolgd voor de moord op een jongeman.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team