Opnieuw vierling geboren in Settat
Een 24-jarige vrouw is zondagavond van een vierling bevallen in het Hassan II ziekenhuis te Settat.
6 oktober 2014 - 21:03 - Marokko
Een Marokkaanse vrouw is in de nacht van vrijdag op zaterdag van een vierling bevallen in het Universitair Ziekenhuis van Sebta, Spaanse enclave in het noorden van Marokko.
De 25-jarige vrouw en haar vier baby’s werden naar een kraamkliniek in Malaga overgebracht. Het medisch team vindt hun toestand zorgwekkend.
Volgens de Spaanse directie voor gezondheid Ingres hebben de pasgeborenen speciale aandacht nodig, omdat hun gewicht varieert tussen 1800 en 1935 gram. Ze mogen pas terug naar Marokko wanneer ze buiten levensgevaar zullen zijn.
Ingresa laat eveneens weten dat de vier kindjes via keizersnede zijn geboren.
Lees meer
Een 24-jarige vrouw is zondagavond van een vierling bevallen in het Hassan II ziekenhuis te Settat.
Een vrouw uit Douar Ouled Chbala is zondagavond in Settat via keizersnede bevallen van vier meisjes, meldt persbureau MAP.
Een jonge vrouw is afgelopen woensdag in de Marokkaanse stad Temara door een onbekende man in brand gestoken. De dader vluchtte voor de komst van de hulpdiensten.
Een 33-jarige vrouw met kanker is zaterdag van een gezonde vierling bevallen in het Marokkaanse Inezgane.
Een te vroeg geboren vierling is vorig weekend overleden in Ksar El Kebir. De kindjes werden ruim 3 maanden te vroeg geboren. De zwangerschap was medisch niet gevolgd.