Marokko: 20 jaar cel voor martelen vriendin minnaar
Een jonge vrouw is door het hof van beroep in Tanger tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor gijzeling, marteling en verkrachting.
- Marokko
Een getrouwde Marokkaanse vrouw is in Imintanout tot vijf maanden gevangenisstraf veroordeeld voor overspel. Haar minnaar werd vrijgelaten daar zijn vrouw geen aangifte heeft willen doen.
Het koppel was afgelopen zaterdag op heterdaad betrapt door een patrouille van de Koninklijke gendarmerie. De twee hadden geslachtsgemeenschap op een afgelegen plek net buiten de stad.
Assabah bericht dat de 36-jarige vrouw al jaren in conflict is met haar echtgenoot. Ze had al meerdere maanden een relatie met haar minnaar toen de twee werden betrapt.
De minnaar bevestigde hun relatie en vertelde aan de politie dat ze elkaar regelmatig zagen om samen tijd door te brengen.
Lees meer
Een jonge vrouw is door het hof van beroep in Tanger tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor gijzeling, marteling en verkrachting.
Een arts, vier verpleegsters en zes klanten, waaronder een 17-jarig meisje, zijn dinsdag in Marrakech gearresteerd voor illegale abortus, overspel en samenzwering.
Een overspelige vrouw uit Agadir heeft in een poging om een zwangerschap te rechtvaardigen, aangifte gedaan tegen haar minnaar.
Een overspelig koppel is door de rechtbank van eerste aanleg in Tiznit tot een gevangenisstraf en een boete veroordeeld voor het onderhouden van een buitenechtelijke relatie en...
Een overspelig koppel is erin geslaagd om elkaar te bezoeken in de regio van Tiznit, dit ondanks de noodtoestand die in het hele land van kracht is.