24 januari 2020 - 11:52 - Wereld
Amine Abounour, jonge Marokkaanse student in een handelshogeschool in het Franse Dijon, heeft een crowfundingsactie gestart om zijn studiekosten te kunnen betalen.
De jongeman leeft in armoede sinds zijn ouders, die in Marokko wonen, hem financieel niet meer kunnen steunen. Zijn vader verloor onlangs zijn baan. Zijn moeder is de enige die nog werkt maar ze verdient amper genoeg om het gezin te onderhouden.
Amine kan door deze situatie zijn studies niet meer betalen. Hij hoopt via de crowfundingsactie op GoFundMe 15.000 euro in te zamelen om zijn studies aan de Bourgoundy School of Business af te kunnen maken.
De jongeman probeerde een studielening te verkrijgen maar zijn aanvragen werden allen geweigerd. Hij werkt als vrijwilliger bij SOS Voyageur in Dijon en probeert een parttime job te vinden om zijn studies te financieren. Hij droomt van een carrière als expert boekhouder.
Nieuwe orkaanval voor kust Marokko
Woede in Marokko om verbod op herdenking Amazigh-lente
Marokko heeft één van de mooiste steden ter wereld
Miljardenlening Marokkaanse regio stuit op verzet
Canadese droom wordt nachtmerrie voor Marokkaanse gezinnen
Afrikaanse titel U17: Koning Mohammed VI spreekt Atlaswelpen toe
Canadese droom wordt nachtmerrie voor Marokkaanse gezinnen
Marokkaanse tiener verpletterd in Italiaanse houtzagerij
Donald Trump klaar om Amerikaanse troepen naar Marokko te verplaatsen
"Evacuatie Marokkanen Gaza opgeschort door militaire operaties"
Europese airlines mijden Algerijns luchtruim, kiezen voor Marokko
VS wil Marokko en Algerije verzoenen
Britse tv-ster vanuit Marokko vrijgesproken van poging tot moord
Rel in België over "werkloze huiseigenaren" in Marokko