3 mei 2020 - 10:40 - Wereld
Twee jonge Marokkanen uit Lecce, in het zuiden van Italië, hebben afgelopen dinsdag een heldendaad verricht door een bejaarde vrouw van de dood te redden.
De vrouw van rond de zeventig jaar woonde alleen en probeerde zelfmoord te plegen door uit het raam van haar appartement te springen.
De twee jonge helden zagen wat er gebeurde en beklommen zonder te twijfelen de gevel van het gebouw om de vrouw tegen te houden. Ze wisten haar te overtuigen om terug naar binnen te gaan.
Plaatselijke media hebben de twee jongemannen met Spiderman vergeleken en hun heldendaad geprezen. De vrouw van Poolse afkomst wilde zelfmoord plegen omdat ze de lockdown en de eenzaamheid niet meer kon verdragen.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens