In Melilla gestrande Marokkaanse vrouw (34) dood aangetroffen
Een 34-jarige Marokkaanse vrouw die vanwege de sluiting van de grenzen in Melilla vastzat, is de dag voor haar repatriëring naar Marokko dood aangetroffen.
- Wereld
Twee jonge Marokkanen uit Lecce, in het zuiden van Italië, hebben afgelopen dinsdag een heldendaad verricht door een bejaarde vrouw van de dood te redden.
De vrouw van rond de zeventig jaar woonde alleen en probeerde zelfmoord te plegen door uit het raam van haar appartement te springen.
De twee jonge helden zagen wat er gebeurde en beklommen zonder te twijfelen de gevel van het gebouw om de vrouw tegen te houden. Ze wisten haar te overtuigen om terug naar binnen te gaan.
Plaatselijke media hebben de twee jongemannen met Spiderman vergeleken en hun heldendaad geprezen. De vrouw van Poolse afkomst wilde zelfmoord plegen omdat ze de lockdown en de eenzaamheid niet meer kon verdragen.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Lees meer
Een 34-jarige Marokkaanse vrouw die vanwege de sluiting van de grenzen in Melilla vastzat, is de dag voor haar repatriëring naar Marokko dood aangetroffen.
Op kerstdag hebben vier jonge Noord-Afrikanen een man gered die van plan was om van zijn balkon naar beneden te springen. Het incident vond plaats in de Franse stad Beziers.
Mohamed was nog maar 18 jaar. Hij werd begin juni in het Franse Saint-Denis doodgeschoten toen hij een ruzie probeerde te sussen.
Een Marokkaanse vrouw en haar Griekse vriendin hebben een heldendaad verricht in Ajman in de Verenigde Arabische Emiraten, door twee ruitenwassers van de dood te redden.
Een Marokkaanse man is in Italië voor de 15 jaar oude moord op een bejaarde vrouw aangehouden. Zijn arrestatie gebeurde in samenwerking met de politie in Casablanca en Interpol.