8 september 2020 - 13:02 - Marokko
Een foto van regeringshoofd Saadeddine El Othmani en het voormalig Marokkaans topmodel Chourouk Chelouati werd in de afgelopen dagen massaal op sociale media gedeeld en zorgt voor de nodige kritiek.
Volgens Chourouk Chelouati, die de foto op haar Instagram account deelde, werd de foto tijdens een diner in een vijfsterrenhotel in Rabat genomen. De jonge vrouw poseerde toen ook met minister Aziz Rebbah van Energie en Mijnen.
De foto met Saadeddine El Othmani kreeg veel kritiek met name omdat de premier geen mondmasker draagt en de geldende coronaregels niet respecteert.
Chourouk Chelouati is een zakenvrouw, topmodel en actrice. Ze was in 2014 tot Miss Arab World gekroond en in 2015 tot Miss Universal Peace and Humanity.
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project