Zoeken

Marokkaanse politieagent verkoopt nier op Facebook

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse Hicham Jilali heeft zijn nier te koop gezet op Facebook. De onlangs geschorste politieagent uit Khouribga doet dit om zijn familie te onderhouden.

De politieagent zegt het slachtoffer te zijn van een onrechtvaardig ontslag. Hij werd geschorst nadat een elektronische media een artikel over hem schreef waarin hij van marteling van een gedetineerde werd beschuldigd.

Ondanks een vrijspraak door de rechter, besloot de Directie van territoriale veiligheid hem over te plaatsen naar een andere stad. Toen hij dit weigerde werd hij geschorst.

Hicham Jilali krijgt al zes maanden geen salaris meer. Door zijn nier op Facebook te verkopen hoopt wil hij vermijden dat zijn familie op straat belandt.

In 2011 had Hicham Jilali een zelfmoordpoging gedaan voor het politiebureau van Khouribga. Hij had toen een liter benzine gedronken, omdat hij door zijn collega’s slecht werd behandeld.

Lees meer

Dakloze vermoord voor nieren in Marokko

Een dakloze man is in de nacht van vrijdag op zaterdag vermoord door een organenhandelaar in Tan-Tan.

Politiebaas Fez geschorst door fout in uniform

Mustapha Rouani, politieprefect in Fez, en vier verkeersagenten, hebben zich bij de Directie van nationale veiligheid (DGSN) in Rabat, moeten uitleggen over slecht gedragen...

Braziliaanse voor rechter na klap aan politieagent in Casablanca

Een Braziliaanse moet maandag voor de rechter in Casablanca verschijnen omdat ze een politieagent klappen had uitgedeeld.

Agent valt collega aan in commissariaat Kenitra

Een politieagent is deze week in een psychiatrisch ziekenhuis opgenomen, nadat hij een collega had aangevallen op een commissariaat in Kenitra.

Marokkaanse politieagent krijgt levenslang voor moord collega’s

De Marokkaanse politieagent Hassan Bellouti heeft woensdag levenslang gekregen voor de moord op drie van zijn collega’s vorig jaar.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team