23 augustus 2024 - 18:50 - Marokko
In Tanger is het levenloos lichaam van een Nederlandse Marokkaan gevonden in een appartement in de wijk Al Irfane. De omstandigheden rond zijn dood zijn verontrustend en hebben geleid tot een politieonderzoek.
Volgens lokale bronnen vertoonde het slachtoffer, een man van in de veertig, sporen van geweld. Zijn gezicht was bedekt met een plastic zak. Vanwege deze omstandigheden gaat de politie uit van een misdrijf.
Lees ook: Nederlandse moordverdachte opgepakt bij grens Marokko
Nadat ze ’s nachts waren gealarmeerd, kwamen de politiediensten snel ter plaatse. Rechercheurs hebben een eerste onderzoek uitgevoerd en sporen veiliggesteld. Het lichaam van het slachtoffer is overgebracht naar het mortuarium voor een autopsie.
Lees ook: Mysterieuze dood jonge vrouw op landgoed Marokkaanse miljardair
Op dit moment onderzoekt de politie alle mogelijke scenario’s. Een vooropgezette moord, een afrekening of een geweldsdaad als gevolg van een persoonlijk conflict behoren tot de mogelijkheden. Het onderzoek is in volle gang en de politie hoopt snel meer duidelijkheid te krijgen over wat er precies is gebeurd.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten