30 mei 2013 - 12:00 - Marokko
Minister Houcine El Ouardi van Gezondheid, is door onbekenden met de dood bedreigd. De belagers beloofden ook zijn minderjarige dochter te verkrachten.
Aan Assabah vertelt de minister dat hij een paar weken geleden zijn woning verliet om te gaan werken. Een paar minuten na zijn vertrek kreeg hij een gepanikeerd telefoontje van zijn vrouw.
Hij keerde onmiddellijk terug en vond een groepje onbekenden in zijn huis. Zij vertelden hem dat het een verwittiging was, en dat hij met zijn leven en dat van zijn familie speelde. Hij kreeg toen ook te horen dat hij zou worden vermoord en zijn dochter verkracht.
Houcine El Ouardi verklaarde aan de krant dat hij op de dag van zijn benoeming tot minister, al wist dat het niet gemakkelijk zou zijn. Hij beseft dat hij een moeilijke strijd is aangegaan met de meest corrupte milieu’s van de gezondheidssector.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk