Coronavirus: besmettingen naar 108 in Marokko
In Marokko zijn zaterdag 22 mensen positief getest op het coronavirus, meldt het Marokkaanse ministerie van Gezondheid.
- Marokko
Minister Abdelkader Amara van Uitrusting, Transport, Logistiek en Water is positief getest op het coronavirus.
Het aantal met het Covid-19 virus besmette personen in Marokko bereikt daarmee achttien mensen.
Abdelkader Amara werd op het coronavirus getest na een reis in een Europees land. De minister voelde zich heel moe en besloot zich te laten testen. De uitslag kwam positief terug.
Persagentschap MAP bericht dat de minister het naar omstandigheden goed doet en thuis wordt verzorgd. Hij zal vanop afstand zijn taken blijven vervullen en moet minimaal vijftien dagen binnen blijven.
Lees meer
In Marokko zijn zaterdag 22 mensen positief getest op het coronavirus, meldt het Marokkaanse ministerie van Gezondheid.
Twee Saoediërs zijn bij hun terugkeer in hun land na een kort verblijf in Marokko, positief getest op het coronavirus.
Alle ministers van de Marokkaanse regering zijn op het coronavirus getest nadat werd bevestigd dat minister Abdelkader Amara het virus had.
Na Aziz Rebbah, minister én burgemeester van Kenitra, zijn zes leden van de gemeenteraad van dezelfde stad positief getest op het coronavirus.
Woensdag werd in Marokko voor het eerst sinds het begin van de coronavirus epidemie een zwangere vrouw positief getest.