3 april 2012 - 17:32 - Wereld
De Marokkaanse bazin van een seksclub, waar ze meisjes uit haar geboortedorp in Marokko verplichtte tot prostitutie, is dinsdag veroordeeld door een Belgische rechtbank.
Aisha M., 55, kreeg zes jaar gevangenisstraf en een boete van 5500 euro. De vrouw is ook voor tien jaar ontzet uit haar burgerrechten meldt Belga.
In totaal zou Aicha M. 2,5 miljoen euro verdiend hebben door het prostitueren van Marokkaanse minderjarige meisjes zonder papieren in Erpe-Mere, België.
Tussen 2006 en 2008 werden negen meisjes uit haar dorp gedwongen tot seks met klanten, zonder condoom in erbarmelijke hygiënische omstandigheden.
De slachtoffers moesten de helft van hun inkomsten aan de uitbaatster van de seksclub afgeven, die het geld gebruikte om villa’s te bouwen in Marokko.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens