24 augustus 2024 - 20:50 - Sport
De voormalige Marokkaanse international Zouhair Feddal heeft zijn voetbalschoenen aan de wilgen gehangen. Na een carrière waarin hij voor verschillende clubs in Spanje, Italië, Portugal en Turkije speelde, heeft de verdediger besloten om een punt te zetten achter zijn professionele voetballoopbaan.
"Het begon allemaal als een spel en het werd mijn leven. Het volgende hoofdstuk zal beter zijn. Een miljoen keer bedankt voor de onvoorwaardelijke steun. Vaarwel", schreef Zouhair Feddal op sociale media.
Lees ook: Marokkaanse international Zouhair Feddal gearresteerd
"Het was niet makkelijk, maar het was het waard... Het nationale team, FUS Rabat, Parma, Siena, Palermo, Levante, Alavés, Betis, Sporting Lissabon, Valladolid en Alanyaspor, bedankt allemaal," vervolgde de Atlas Leeuw.
Zouhair Feddal richtte zich ook tot de clubs die hem de kans gaven om te spelen, inclusief amateurclubs en jeugdteams, "want ik ben gevormd in de modder". "Dankzij jullie heb ik geweldige mensen ontmoet en de wereld ontdekt. Eer, loyaliteit en opoffering, van de eerste minuut tot het laatste fluitsignaal. Bedankt voor alles wat jullie me hebben laten beleven."
Lees ook: Soufiane Rahimi krijgt recordbod
Feddal speelde zijn laatste seizoen bij Alanyaspor twee jaar geleden en was het afgelopen seizoen clubloos.
Zefzafi en Hirak-kompanen in hongerstaking voor Gaza
Grote Bollywood-productie in Marokko opgenomen
Ouezzane krijgt economische zone voor 8000 ambachtslieden
Marokko schiet Portugal te hulp
Palestijnen zwemmen van Marokko naar Sebta
Bouw miljoenenproject in Al Hoceima stilgelegd
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug
Marokko strijd om supertalent Ayyoub Bouaddi
Achraf Hakimi reageert voor het eerst op beschuldiging van verkrachting
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia: om hoe laat en op welke zender?
Pechvogel of verkeerde keuzes? Het drama van Hotman El Kababri
Glory-baas: "We wisten al dat Ben Saddik de cel niet in hoefde"
Achraf Hakimi riskeert 15 jaar cel, maar blijft super sereen