17 december 2014 - 15:41 - Wereld
De Marokkaanse schrijver van crime-blog kreeg begin december van rechercheurs van de afdeling zware criminaliteit te horen dat hij op een dodenlijst staat.
De blogger vertelt aan AT5 dat hij op 5 december door de politie werd ontboden. "Ze belden. Laat alles waar je nu mee bezig bent liggen en kom met spoed hier naartoe."
De rechercheurs vertelden hem toen dat hij op een dodenlijst stond. "We moeten je waarschuwen, dat is ons werk. Er is heel serieuze informatie binnengekomen dat je op een dodenlijst staan."
Toen de Marokkaanse blogger vroeg wat hij moest doen antwoordden de rechercheurs: "Je kunt niks doen, alleen maar wachten."
Enkele weken later kreeg hij opnieuw een telefoontje van de rechercheurs met de mededeling dat ook de Criminele Inlichtingen Eenheid (CIE) bevestigt dat hij op een dodenlijst staat.
De blogger denkt dat criminelen boos zijn om de inhoud van de website en de reacties waarin wordt gespeculeerd over de daders van misdaden.
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens