Marokko: vrouw bevalt van zoontje maar krijgt ziek meisje mee naar huis
Een koppel uit Guelmim begrijpt nog steeds niet wat er is gebeurd. De vrouw beviel enkele dagen geleden in het Hassan II ziekenhuis in Agadir van een gezonde baby.
- Marokko
Een meisje van Marokkaanse afkomst is in het Italiaanse Alessandria met spoed naar het ziekenhuis gebracht na hasj te hebben geslikt.
Het kindje van 1 jaar vond een bolletje hasj en at het op volgens haar vader. Waar dat gebeurde wordt niet vermeld.
Volgens de artsen verkeert de baby niet in gevaar. De politie heeft een onderzoek gestart en de sociale diensten werden op de hoogte gebracht.
Lees meer
Een koppel uit Guelmim begrijpt nog steeds niet wat er is gebeurd. De vrouw beviel enkele dagen geleden in het Hassan II ziekenhuis in Agadir van een gezonde baby.
De beelden van een man in rMarokko met het levenloos lichaampje van zijn pasgeboren dochtertje in zijn armen, werden in de afgelopen dagen op social media verspreid.
Het lichaam van een baby is zondag op een stortplaats in Zaio, op een dertigtal kilometers van Nador, gevonden.
Vier pasgeboren baby zijn op donderdag 7 december in het provinciaal ziekenhuis in Essaouira overleden. Het ministerie van Gezondheid heeft op de zaak gereageerd.
Een baby die woensdagavond in het Harouchi ziekenhuis in Casablanca was ontvoerd, is door de politie teruggevonden en aan zijn ouders teruggegeven.