8 november 2019 - 12:50 - Wereld
De Franse troepen in Mali hebben een maand geleden de Marokkaanse Ali Maychou, nummer twee van de "Steungroep voor de islam en moslims" GSIM, een groepering van aan Al-Qaeda, gedood
Florence Parly, Franse minister van Legers, bevestigde de informatie aan AFP tijdens een bezoek aan meerdere landen in de Sahel-regio.
Maychou werd in de nacht van 8 op 9 oktober omgebracht tijdens een interventie van de Franse troepen, in samenwerking met het Malinees leger en de steun van de Verenigde Staten.
Ali Maychou was volgens de bewindsvrouw, de tweede meest gezochte terreurverdachte in de regio door Frankrijk en de Verenigde Staten. De jihadist werd van meerdere dodelijke aanslagen in Mali en Burkina Faso verdacht.
Naar Marokko met de auto: 10 fatale fouten die je moet vermijden
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Topteam: Hammouchi gaat samenwerken met VAE-inlichtingendienst
Zomerreis naar Marokko dreigt fiasco te worden door hoge prijzen
Marokko onthult schokkende cijfers over gifdieren
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
McDonald’s verrast met Marokkaanse Hawaï
Drugs uit Marokko en Colombia nu via Spaanse rivier
Bengalese topfunctionaris reist met munitie naar Marokko
Borgerhoutse burgemeester zoekt rust in Tanger
Verhoogde Spaanse surveillance bij enclaves, Marokko in het vizier
Antwerpse moskee krijgt dreigbrief en kogel
Trauma na vlucht: passagier Manchester-Agadir vertelt