8 november 2019 - 12:50 - Wereld
De Franse troepen in Mali hebben een maand geleden de Marokkaanse Ali Maychou, nummer twee van de "Steungroep voor de islam en moslims" GSIM, een groepering van aan Al-Qaeda, gedood
Florence Parly, Franse minister van Legers, bevestigde de informatie aan AFP tijdens een bezoek aan meerdere landen in de Sahel-regio.
Maychou werd in de nacht van 8 op 9 oktober omgebracht tijdens een interventie van de Franse troepen, in samenwerking met het Malinees leger en de steun van de Verenigde Staten.
Ali Maychou was volgens de bewindsvrouw, de tweede meest gezochte terreurverdachte in de regio door Frankrijk en de Verenigde Staten. De jihadist werd van meerdere dodelijke aanslagen in Mali en Burkina Faso verdacht.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens