Zoeken

Marokkaans kind maakt dodelijke val van 14e verdieping in België

22 januari 2017 - 18:00 - België

Geschreven door Laila A.

Een jongetje van Marokkaanse afkomst is eind vorige week van de 14e verdieping van een gebouw in de wijk Schaarbeek in Brussel gevallen.

De 8-jarige Mehdi viel per ongeluk uit het raam van het appartement waar hij woonde. Onlangs de snelle komst van de hulpdiensten kon hij niet meer worden gered en bezweek hij aan zijn verwondingen.

Volgens het parket van Brussel gaat het waarschijnlijk om een ongeval. De moeder werd in shock naar het ziekenhuis gebracht.

Na het onderzoek zal het stoffelijk overschot van de kleine Mehdi naar Marokko worden gerepatrieerd om er te worden begraven.

Lees meer

Kind maakt dodelijke val van bus in Casablanca

Op de weg van Oulad Ziane in Casablanca is een kind enkele dagen geleden van een bus van Mdina Bus gevallen. Hij overleefde het ongeval niet.

Marokkaan in België geëerd met medaille na redden moeder en baby

De Marokkaan die enkele weken geleden een moeder en haar baby uit een brandend pand in Antwerpen had gered, is door de stad Brussel geëerd voor zijn heldendaad.

Mohamed Aabbassi redt vrouw en baby uit brandende woning in België

Mohamed Aabbassi is de nieuwe held in België. Hij riskeerde zijn eigen leven om een moeder en haar baby uit een brandende woning te redden.

Karima voor ogen kind door man vermoord in België

Karima, een 33-jarige Belgische vrouw van Marokkaanse afkomst, wilde haar man verlaten omdat ze de vele ruzies niet meer kon verdragen. Hij zorgde ervoor dat dat niet gebeurde…

Meisje in Marokko valt van 4e verdieping door Pokémon Go

Pokémon Go heeft een eerste slachtoffer gemaakt in Marokko. Een tienermeisje uit Safi is van de 4e verdieping gevallen toen ze aan het spelen was.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team