Gemeenteraadslid steekt zichzelf in brand in Marokko
Een gemeenteraadslid heeft zichzelf maandag in brand gestoken in de gemeente Ain Sbit in Rommani, in de provincie Khemisset.
- Marokko
Een 18-jarige Marokkaan heeft zichzelf in brand gestoken na het verlies van twee pauwen die hij gebruikte om zijn dagelijkse kost te verdienen.
De tiener stelde op het Lahdim plein in Meknes aan bezoekers voor om voor een paar dirham met zijn pauwen op de foto te staan.
Een vriend kwam hem enkele dagen geleden bezoeken en vertelde hem dat hij een koopster had gevonden voor zijn vogels. De vrouw wilde er 1900 dirham voor betalen. De tiener weigerde waarop de vriend met de pauwen vluchtte.
De radeloze jongen overgoot zichzelf met benzine en stak zijn kleren in brand. Hij werd gered door voorbijgangers die het vuur doofden. Hij werd in een kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.
Lees meer
Een gemeenteraadslid heeft zichzelf maandag in brand gestoken in de gemeente Ain Sbit in Rommani, in de provincie Khemisset.
Een straatverkoper heeft eerder deze week een zelfmoordpoging gedaan in de rechtbank van Agadir door zichzelf in brand te steken.
In het Marokkaanse Taza heeft een man zichzelf zaterdag in brand gestoken. Dat melden de plaatselijke autoriteiten.
De man die zichzelf vorige week in brand had gestoken voor het Consulaat van Frankrijk in Agadir, is vrijdag aan zijn verwondingen overleden.
Een Marokkaanse gendarme heeft zichzelf eind vorige week in het centrum van Rabat in brand gestoken. Hij had net de kazerne verlaten waar hij werkte.